ОГЛЯД МАТЧІВ ІІ ТУРУ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ ОТГ З ФУТБОЛУ

23 травня відбулися матчі ІІ туру Відкритого Чемпіонату Оскільської ОТГ з футболу.
❗❗❗В селі Липчанівка місцевий «Темп» приймав команду «Донець» з села Донецьке.
Матч розпочався із взаємних контрвипадів команд. На 7 хвилині матчу гравець команди «Темп» Олександр Безродній дальнім ударом із-за меж карного майданчику відправив м’яч в кут воріт Олега Глущенка⚽. 1-0 на користь «Темпу».
У грі стала очевидною перевага у техніці гравців «Темпу». Липчанівські футболісти постійно насідали на ворота «Донця». Слід відзначити, що гості постійно відповідали гострими контратаками. Біля воріт «Темпу» раз за разом виникали небезпечні моменти – декілька виходів один на один, дальні удари. Команди обрали тактику гри – «Темп» домінує в середині поля, а «Донець» розраховує на успішні контратаки. На 37 хвилині одна з атак господарів увінчалася успіхом. Отримавши пас з флангу гравець «Темпу» Олег Христенко, «накрутивши» центральних оборонців «Донця», відправив м’яч точно в нижній кут воріт⚽. 2-0
У другому таймі характер гри не змінився. Віддавши всю ініціативу «Темпу», команда «Донець» розраховувала на результативні контратаки. Але у нападників «Донця» не виходило пробити ворота Анатолія Грачова. На 57 хвилині, скориставшись помилкою захисників «Донця», Владислав Бабій вискочив один на один з голкіпером «Донця» і зробив рахунок матчу 3-0 на користь липчанівської команди⚽. А на 87 хвилині, знову ж так після виходу один на один, Сергій Птухін забив четвертий гол у ворота «Донця»⚽.
Гравці «Донця» боролися в цьому матчі до останнього. Раз за разом гострими контрвипадами турбували ворота Анатолія Грачова. Наприкінці матчу нападник «Донця» Богдан Правда забив гол престижу⚽. Фінальний свисток зафіксував рахунок матчу 4-1 на користь «Темпу».
❗❗❗Також сьогодні до гонки за Чемпіонство приєдналися капитолівський «Сатурн» та студенокський «Студенок» (вибачте за своєрідну тавтологію😉).
Характер матчу був аналогічний попередньому. Гості, команда «Студенок», захопили ініціативу за рахунок більш технічних гравців. А «Сатурн» відповідав гострими випадами.
Так, на 27 хвилині гравець «Сатурна» Максим Бєлоножко дальнім ударом метрів із 30-ти від воріт відкриває рахунок у матчі⚽.
«Студенок» ще з більшим натиском кинувся на ворота «Сатурна». Декілька разів воротар капитолян Владислав Жовтоног рятував свою команду від пропущеного м’яча. В цьому матчі саме майстерність воротаря господарів поля дала змогу здобути перемогу.
На 33 хвилині після чергового дальнього удару студенчан м’яч потрапляє в руку захисника «Сатурна». Арбітр вказує на 11-метрову позначку. Нападник «Студенка» Олег Шкіря вирішує пропити на «техніку»…. Владислав Жовтоног вгадує напрямок удару і витягує м’яча з лівого нижнього кута.
«Студенок» з неймовірною силою атакував ворота «Сатурна». Але злагоджена гра захисників та майстерність воротаря рятували команду від пропущеного голу.
На 72 хвилині після верхової подачі Олег Шкіря, випередивши захисників, вгатив головою м’яч в ворота «Сатурну»⚽. 1-1!
«Студенок» продовжує тиск, а «Сатурн» гостро контратакує.
На 85 хвилині Дмитро Деревянко вдало замкнув простріл з лівого флангу⚽. 2-1 і «Сатурн» знову попереду.
Вже на третій доданій хвилині в одному з останніх випадів «Сатурна», нападник капитолян Дмитро Деревянко та голкіпер «Студенка» Іван Суліма зіштовхнулися. Простий ігровий момент, але у голкіпера гостей не витримали нерви і він ударив опонента…. Іван Сулима отримує 🔴червону картку🔴 і відповідно до Регламенту Чемпіонату (пункт 2 статті 12) пропустить наступну гру своєї команди…..
Команди зіграли по одному матчу і одноосібний лідер не визначений. Також не визначено бомбардира. В Чемпіонаті забито 13 голів, авторами яких стало 13 гравців.
👏👏👏Приємно відзначити, що в цьому матчі у другому таймі дебютували наймолодші гравці Чемпіонату. На початку другого тайму у півзахисті «Сатурна» розпочав свій футбольний шлях 👏👏👏Руслан Гальченко👏👏👏 (15 років), а на 81 хвилині також у середній лінії вийшов студенчанин 👏👏👏Ярослав Сухомлин👏👏👏 (14 років), який є наймолодшим учасником Відкритого Чемпіонату. Вітаємо юних футболістів і бажаємо їм успіху і перемог!!!