ОГЛЯД МАТЧІВ 7 ТУРУ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ ОТГ З ФУТБОЛУ

11 липня відбулися матчі 7 туру Відкритого Чемпіонату Оскільської ОТГ з футболу.
Ключовою грою 7 туру була гра в Донецькому між місцевою командою та командою «Темп» з Липчанівки.
Матч розпочався з атак господарів поля. Гравці «Донця» були налаштовані на максимальний результат. Раз за разом біля воріт Анатолія Грачова виникали небезпечні моменти. «Темп» відповідав гострими контрвипадами. На 45 хвилині після короткої розпасовки в штрафному майданчику «Темпа» гравець «Донця» Артур Кан пробив у кут воріт. «Донець» веде в рахунку.
Другий тайм розпочався з атак «Донця» на ворота гостей. Але фортуна була не на боці господарей… Проведені «Темпом» заміни оживили і підсилили гру команди. Все гострішими ставали випади липчанівського «Темпу». На 85 хвилині одна з атак липчанівської команди завершилася взяттям воріт. Відзначився забитим голом Дмитро Книгін.
Бойова нічия між «Донцем» та «Темпом» перервала переможну ходу липчанівської команди, яка тривала 5 ігор.
В іншому матчі зустрілися «Студенок» та «Сатурн» з Капитолівки. «Студенок» мав в своєму активі 1 очко і не здобував жодної перемоги. Тому «Студенок» за підтримки своїх вболівальників з перших хвилин почав активно атакувати ворота гостей. Впродовж першого тайму Олег Шкіря чотири рази відзначився забитими голами. У другому таймі Олег Шкіря забиває свій п’ятий гол у цьому матчі, а Олександр Морев записує на свій рахунок хет-трик. 8-0 перемога «Студенка»
Після семи турів в турнірній таблиці лідирує «Темп» (16 очків). «Донець», маючи 9 очків, посідає друге місце. Команда «Цареборисово» займає третє місце. «Студенок», здобувши перемогу над «Сатурном» піднімається на четверте місце. Команда «Сатурн», маючи 3 очка, знаходиться на нижній сходинці турнірної таблиці.
В гонці бомбардирів відбулася зміна лідера. Олександр Морев зі «Студенка», маючи 8 забитих голів, обігнав Олега Христенка з липчанівського «Темпу» (7 забитих м’ячів). Олександр Безродній та Олег Шкіря з шістьома голами розділяють третє місце. П’ять разів засмучував воротарів Станіслав Недогода («Цареборисово»). Сергій Птухін та Олександр Короткий (обидва з «Темпу») мають на своєму рахунку по 4 забитих голів. Три футболісти мають по три забиті м’ячі. Це Роман Барда, Владислав Кольченко (обидва «Донець»), Едуард Демьохін («Сатурн»).
Наступної неділі 18 липня в Осколі на місцевому полі команда «Цареборисово» прийматиме липчанівський «Темп». А «Студенок» прийматиме «Донець».